HFA16TB120S
Vishay Semiconductor Diodes Division
HFA16TB120S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HFA16TB120S
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 1.2KV 16A D2PAK
Ngā Rauemi: HFA16TB120S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HFA16TB120S
Tau Wae HFA16TB120S Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 1.2KV 16A D2PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5892 pcs Pepa Raraunga HFA16TB120S.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Standard Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 16A
Tuhinga o mua - Breakdown D2PAK Raupapa HEXFRED®
RoHS Tūnga Tube Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Ētahi Ingoa *HFA16TB120S
VS-HFA16TB120S
VS-HFA16TB120S-ND
VSHFA16TB120S
VSHFA16TB120S-ND
Te Mahinga Mahi - Ngaru 135ns
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga HFA16TB120S Whakaahua nui Diode Standard 1200V (1.2kV) 16A Surface Mount D2PAK
Te Whirihoranga Diode 20µA @ 1200V Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 1.2KV 16A D2PAK
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 3V @ 16A I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 1200V (1.2kV)
Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C