HFA15TB60-1
Vishay Semiconductor Diodes Division
HFA15TB60-1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HFA15TB60-1
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 600V 15A TO262
Ngā Rauemi: HFA15TB60-1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HFA15TB60-1
Tau Wae HFA15TB60-1 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 600V 15A TO262 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5360 pcs Pepa Raraunga HFA15TB60-1.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Standard Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 15A (DC)
Tuhinga o mua - Breakdown TO-262 Raupapa HEXFRED®
RoHS Tūnga Tube Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Ētahi Ingoa *HFA15TB60-1
HFA15TB601
Te Mahinga Mahi - Ngaru 60ns
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga HFA15TB60-1 Whakaahua nui Diode Standard 600V 15A (DC) Through Hole TO-262
Te Whirihoranga Diode 10µA @ 600V Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 600V 15A TO262
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.7V @ 15A I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 600V
Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C