HDG205-DN-3
H&D WirelessH&D Wireless
H&D Wireless
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HDG205-DN-3
Kaihanga / Waitohu: H&D Wireless
Whakaahuatanga hua WIFI SIP 802.11 BGN 44QFN
Ngā Rauemi: HDG205-DN-3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
16 pcs
32 pcs
112 pcs
256 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HDG205-DN-3
Tau Wae HDG205-DN-3 Kaihanga H&D Wireless
He Rahinga Kei te wātea 3164 pcs Pepa Raraunga HDG205-DN-3.pdf
Tuhinga o mua 2.85 V ~ 4.35 V Momo TxRx + MCU
Raupapa - Ngā Waehere Serial SPI, UART
Whakaaroaro -94dBm RF Family / Paerewa WiFi
Tuhinga 802.11b/g/n Mana - Whakaputa 17dBm
Packaging Tray Paa / Case Module
Tae Mahi -20°C ~ 85°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakatika 16-QAM, 64-QAM, BPSK, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM, QPSK Rahi Mahara -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant GPIO 6
Rautanga 2.4GHz Whakaahuatanga Taipitopito IC RF TxRx + MCU WiFi 802.11b/g/n 2.4GHz Module
Tau Raraunga (Max) 65Mbps Anei - Whakawhiti 205mA
I teie nei - Te fariiraa 53mA