CMAF-3000
Greenlee CommunicationsGreenlee Communications
Greenlee Communications
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMAF-3000
Kaihanga / Waitohu: Greenlee Communications
Whakaahuatanga hua ADAPTER CURRENT FLEX
Ngā Rauemi: CMAF-3000.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMAF-3000
Tau Wae CMAF-3000 Kaihanga Greenlee Communications
He Rahinga Kei te wātea 5338 pcs Pepa Raraunga CMAF-3000.pdf
Momo Current Meter, Clamp/Probe (Add On) Ngā whakaaturanga Measures AC Current to 3000A, Banana Interface
Raupapa - Ratonga CAT III 1000V
Whakaahuatanga Taipitopito Current Meter, Clamp/Probe (Add On) CAT III 1000V Measures AC Current to 3000A, Banana Interface
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CMAC
CMAC
Kaihanga: Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga: CONFIG DC PWR MOD 5V (2.5-6V)