7212SP12
Greenlee CommunicationsGreenlee Communications
Greenlee Communications
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7212SP12
Kaihanga / Waitohu: Greenlee Communications
Whakaahuatanga hua DRAW STUD, KO SPEED (POP)
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7212SP12
Tau Wae 7212SP12 Kaihanga Greenlee Communications
He Rahinga Kei te wātea 1945 pcs Pepa Raraunga
Raupapa Speed Punch®, Slug-Buster® Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Momo Accessory Draw Stud
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
7212SP-PB22U
7212SP-PB22U
Kaihanga: Greenlee Communications
Whakaahuatanga: SPEED PUNCH UNIT OILTIGHT 22MM
I roto i te taonga: 209 pcs
Tikiake:
RFQ
72128 PEWTER 7/16
72128 PEWTER 7/16"X150'
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: SCOTCHCAL STRIPING TAPE
I roto i te taonga: 2578 pcs
Tikiake:
RFQ
7213
Kaihanga: JKL Components Corporation
Whakaahuatanga: LAMP INCAND RT-1 WIRE TERM 5V
I roto i te taonga: 145931 pcs
Tikiake: 7213.pdf
7213J10ZQE2
7213J10ZQE2
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH ROCKER SP3T 5A 120V
Tikiake: 7213J10ZQE2.pdf
7213
Kaihanga: Aven
Whakaahuatanga: CUTTER SIDE TPRD RZR FLUSH 5.5"
Tikiake: 7213.pdf
72125L50TP
72125L50TP
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO 1KX16 PAR-SER 28DIP
Tikiake: 72125L50TP.pdf
7213J11ZBE22
7213J11ZBE22
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH ROCKER SP3T 0.4VA 20V
Tikiake: 7213J11ZBE22.pdf
7213-SS
7213-SS
Kaihanga: RAF
Whakaahuatanga: 7/16HD X 9/32 X 8-32 THD
Tikiake: 7213-SS.pdf
7212N
7212N
Kaihanga: ebm-papst Inc.
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 150X55MM 12VDC WIRE