78C07RAT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 78C07RAT
Kaihanga / Waitohu: Grayhill, Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Ngā Rauemi: 78C07RAT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 78C07RAT
Tau Wae 78C07RAT Kaihanga Grayhill, Inc.
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4659 pcs Pepa Raraunga 78C07RAT.pdf
He waatea No Te Whakatau Ngaohiko 24VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa 78C
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Tau o nga Tauranga 7
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 2,000 Cycles Te roa 0.780" (19.81mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.390" (9.90mm)
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 2,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch SPST 7 Position Through Hole, Right Angle Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC Whakatauranga onamata 25mA