78B07RAT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 78B07RAT
Kaihanga / Waitohu: Grayhill, Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE DIP SPST 150MA 30V
Ngā Rauemi: 78B07RAT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
13 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 78B07RAT
Tau Wae 78B07RAT Kaihanga Grayhill, Inc.
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE DIP SPST 150MA 30V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23372 pcs Pepa Raraunga 78B07RAT.pdf
He waatea No Te Whakatau Ngaohiko 30VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa 78
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 7
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 2,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te roa 0.780" (19.81mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.380" (9.64mm) Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 10,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch SPST 7 Position Through Hole, Right Angle Slide (Standard) Actuator 150mA 30VDC
Whakatauranga onamata 150mA Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakautu Whakamutunga Gold Takahanga SPST
Rauemi Ara Plastic Momo Kaihoko Slide (Standard)
Taumata Mahi Raised
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
78B07SRAT
78B07SRAT
Kaihanga: Grayhill, Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE DIP SPST 150MA 30V
I roto i te taonga: 17225 pcs
Tikiake: 78B07SRAT.pdf
RFQ
78B06S
78B06S
Kaihanga: Grayhill, Inc.
I roto i te taonga: 5657 pcs
Tikiake: 78B06S.pdf
RFQ
78B07S
78B07S
Tikiake: 78B07S.pdf
78B06T
78B06T
Tikiake: 78B06T.pdf
78B07ST
78B07ST
Tikiake: 78B07ST.pdf
78B08RAT
78B08RAT
Tikiake: 78B08RAT.pdf
78B07T
78B07T
Tikiake: 78B07T.pdf
78B06SRAT
78B06SRAT
Tikiake: 78B06SRAT.pdf
78B08
78B08
Tikiake: 78B08.pdf
78B06RAT
78B06RAT
Tikiake: 78B06RAT.pdf
78B07
78B07
Tikiake: 78B07.pdf
78B06ST
78B06ST
Tikiake: 78B06ST.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel