76RGB10T
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 76RGB10T
Kaihanga / Waitohu: Grayhill, Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER DIP SPST 150MA 30V
Ngā Rauemi: 76RGB10T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
9 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 76RGB10T
Tau Wae 76RGB10T Kaihanga Grayhill, Inc.
Whakaahuatanga SWITCH ROCKER DIP SPST 150MA 30V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22066 pcs Pepa Raraunga 76RGB10T.pdf
He waatea No Te Whakatau Ngaohiko 30VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa 76
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 2,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te roa 1.080" (27.43mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.292" (7.41mm) Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 2,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch SPST 10 Position Through Hole Rocker Actuator 150mA 30VDC
Whakatauranga onamata 150mA Whakaaetanga Mea Copper Alloy