76PRB12T
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 76PRB12T
Kaihanga / Waitohu: Grayhill, Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH PIANO DIP SPST 150MA 30V
Ngā Rauemi: 76PRB12T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 76PRB12T
Tau Wae 76PRB12T Kaihanga Grayhill, Inc.
Whakaahuatanga SWITCH PIANO DIP SPST 150MA 30V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21800 pcs Pepa Raraunga 76PRB12T.pdf
He waatea No Te Whakatau Ngaohiko 30VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa 76
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 2,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te roa 1.280" (32.51mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.301" (7.65mm) Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 2,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch SPST 12 Position Through Hole, Right Angle Piano Actuator 150mA 30VDC
Whakatauranga onamata 150mA Whakaaetanga Mea Copper Alloy