48ASSP1S1M2RT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 48ASSP1S1M2RT
Kaihanga / Waitohu: Grayhill, Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V
Ngā Rauemi: 48ASSP1S1M2RT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 48ASSP1S1M2RT
Tau Wae 48ASSP1S1M2RT Kaihanga Grayhill, Inc.
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20724 pcs Pepa Raraunga 48ASSP1S1M2RT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahere 2.16mm
Whakawhiti Mahinga On-On Raupapa 48A
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Te Kaha Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo -
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 30,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Slide Switch SPDT Through Hole Whakatauranga onamata 0.4VA (AC/DC)
Whakaaetanga Whakaaetanga Not Specified Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakautu Whakamutunga Gold Takahanga SPDT
Momo Kaihoko Standard Tuhinga Kairangi Polyamide (PA), Nylon
Te roa o te Kaihoko 5.08mm