47ASP3J3V2RT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 47ASP3J3V2RT
Kaihanga / Waitohu: Grayhill, Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER MINI,SPDT,O-O-O,VB
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 47ASP3J3V2RT
Tau Wae 47ASP3J3V2RT Kaihanga Grayhill, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 16660 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-Off-On
Raupapa 47A Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Te Mahi Momo -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 40,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Rocker Switch SPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Through Hole Whakatauranga onamata 0.4VA (AC/DC)