38FSP9B7M7RT
Hua Hua
Tau Wae: 38FSP9B7M7RT
Kaihanga / Waitohu: Grayhill, Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSH SPST-NO 0.4VA 20V
Ngā Rauemi: 38FSP9B7M7RT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 38FSP9B7M7RT
Tau Wae 38FSP9B7M7RT Kaihanga Grayhill, Inc.
Whakaahuatanga SWITCH PUSH SPST-NO 0.4VA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19263 pcs Pepa Raraunga 38FSP9B7M7RT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Momo Standard Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa 38F
Pihanga Whakapae Paepae - Packaging Bulk
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole, Right Angle, Vertical