38FSP9B0M7RT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 38FSP9B0M7RT
Kaihanga / Waitohu: Grayhill, Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON SPST 0.4VA 20V
Ngā Rauemi: 38FSP9B0M7RT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 38FSP9B0M7RT
Tau Wae 38FSP9B0M7RT Kaihanga Grayhill, Inc.
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON SPST 0.4VA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34771 pcs Pepa Raraunga 38FSP9B0M7RT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Momo Standard Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa 38F
Pihanga Whakapae Paepae - Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 38FSP9B0M7RT-ND
GH7803
Tae Mahi -30°C ~ 85°C