34ASP3NM7RT
Hua Hua
Tau Wae: 34ASP3NM7RT
Kaihanga / Waitohu: Grayhill, Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE MIMI,SPSDT,O-O-O,R
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 34ASP3NM7RT
Tau Wae 34ASP3NM7RT Kaihanga Grayhill, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 20857 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-Off-On
Raupapa 34A Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Takahanga SPDT Mahinga Whakauru Unthreaded
Momo Kaihoko Locking Lever Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated
Te roa o te Kaihoko 16.26mm