3601281M500(R)
GlobTek, Inc.GlobTek, Inc.
3601281M500(R) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3601281M500(R)
Kaihanga / Waitohu: GlobTek, Inc.
Whakaahuatanga hua US CRD;NEMA 6-20P(EL360) +SJTO18
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3601281M500(R)
Tau Wae 3601281M500(R) Kaihanga GlobTek, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 22567 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Kāhua - Te whakangungu -
Raupapa - Ētahi Ingoa 1939-1018
Tae Mahi - Te maha o nga Kaihautū -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te roa - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Power Cord To
Whakatauranga onamata - Momo Pee -
Tae - Nga Whenua Whakaae -
Ko nga tohu tohu - Hononga Tuarua -
Hononga Tuatahi -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Whakaahuatanga: SWITCH TEMP 55C SPST 1A 28V TO-5
I roto i te taonga: 5573 pcs
Tikiake: 3601055010001.pdf
RFQ
3601368F27032(R)
3601368F27032(R)
Kaihanga: GlobTek, Inc.
Whakaahuatanga: NACRST;NEMA6-20P+SJT;12/3;60C;BL
I roto i te taonga: 13682 pcs
Tikiake: 3601368F27032(R).pdf
RFQ
Whakaahuatanga: SWTCH TEMP 100C SPST 1A 28V TO-5
Tikiake: 3601100010001.pdf
36018N
36018N
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: FILE,RIFFLER DIE SINK,5,2,6-1/2
Tikiake:
3602
Kaihanga: Pomona Electronics
Whakaahuatanga: BOX ALUMINUM BLUE 3"L X 2.63"W
36010
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: BOX PBT GRAY 7.32"L X 5.95"W
I roto i te taonga: 756 pcs
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PC PIN CIRC 0.062DIA GOLD
Whakaahuatanga: SWTCH TEMP 105C SPST 1A 28V TO-5
Whakaahuatanga: SWITCH TEMP 50C SPST 1A 28V TO-5
Whakaahuatanga: SWITCH TEMP 90C SPST 1A 28V TO-5
Kaihanga: Adafruit
Whakaahuatanga: GOOGLE AIY VOICE KIT FOR RASPBER
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: PC PIN .062 DIA 3602 SERIES
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel