CG2644H1A-DWB
General CableGeneral Cable
General Cable
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CG2644H1A-DWB
Kaihanga / Waitohu: General Cable
Whakaahuatanga hua 264F 62.5MM LT DUAL JKT
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 6 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 6 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3281 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CG2644H1A-DWB
Tau Wae CG2644H1A-DWB Kaihanga General Cable
Whakaahuatanga 264F 62.5MM LT DUAL JKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Whakaahuatanga Taipitopito Fiber Optic Cable
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CG273U016V3C
CG273U016V3C
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP ALUM 27000UF 16V SCREW