C5078.18.01
General CableGeneral Cable
General Cable
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C5078.18.01
Kaihanga / Waitohu: General Cable
Whakaahuatanga hua CABLE 4COND 20AWG BLACK 500'
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 816 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 816 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C5078.18.01
Tau Wae C5078.18.01 Kaihanga General Cable
He Rahinga Kei te wātea 816 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 20 AWG Tuhinga 200V
Whakamahi - Pato Tiaki -
Whakapene Rauemi - Te Whakaoho Papu -
Raupapa - Ratonga -
Tae Mahi -20°C ~ 60°C Te maha o nga Kaihautū 4
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Te roa 500.0' (152.4m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Black Tae (Whakangungu) Te Poaka 0.0230" (0.584mm)
Tae (Whakanui) Nga mea Polyethylene (PE) Tae (Whakanoho) Taimana 0.180" (4.57mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 4 Conductor Multi-Conductor Cable Black 20 AWG 500.0' (152.4m)
Whakahaere Tae 10/30 Rauemi Whakahaere Copper, Bare
Whakahaere Whakangungu - Momo Tae Multi-Conductor
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C505L4EMCCFXUMA1
C505L4EMCCFXUMA1
Kaihanga: International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga: IC MCU 32BIT 80MQFP
I roto i te taonga: 4363 pcs
Tikiake:
RFQ
C50A1P
C50A1P
Kaihanga: American Electrical, Inc.
Whakaahuatanga: CIR BRKR MAG-HYDR 50A 480VAC