C2119A.21.08
General CableGeneral Cable
C2119A.21.08 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2119A.21.08
Kaihanga / Waitohu: General Cable
Whakaahuatanga hua HOOK-UP SOLID 18AWG BROWN 1000'
Ngā Rauemi: C2119A.21.08.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 619 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 619 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2119A.21.08
Tau Wae C2119A.21.08 Kaihanga General Cable
He Rahinga Kei te wātea 619 pcs Pepa Raraunga C2119A.21.08.pdf
Waea Wire 18 AWG Tuhinga 600V
Raupapa 2119A Ratonga UL Style 1015, ASTM B-33
Ētahi Ingoa C2119-21-08
C2119A-21-08
C2119N-1000
Tae Mahi -20°C ~ 105°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te roa 1000.0' (304.8m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae Brown
Tae (Whakangungu) Te Poaka 0.032" (0.81mm) Tae (Whakanui) Nga mea Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Tae (Whakanoho) Taimana 0.104" (2.64mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 18 AWG Hook-Up Wire Solid Brown 600V 1000.0' (304.8m) Whakahaere Tae Solid