C2119A.12.03
General CableGeneral Cable
C2119A.12.03 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2119A.12.03
Kaihanga / Waitohu: General Cable
Whakaahuatanga hua HOOK-UP SOLID 18AWG RED 100'
Ngā Rauemi: C2119A.12.03.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2119A.12.03
Tau Wae C2119A.12.03 Kaihanga General Cable
He Rahinga Kei te wātea 4020 pcs Pepa Raraunga C2119A.12.03.pdf
Waea Wire 18 AWG Tuhinga 600V
Raupapa 2119A Ratonga UL Style 1015, ASTM B-33