C2105A.21.0605
General CableGeneral Cable
C2105A.21.0605 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2105A.21.0605
Kaihanga / Waitohu: General Cable
Whakaahuatanga hua HOOKUP STRND 14AWG GRN/YEL 1000'
Ngā Rauemi: C2105A.21.0605.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 412 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 412 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2105A.21.0605
Tau Wae C2105A.21.0605 Kaihanga General Cable
He Rahinga Kei te wātea 412 pcs Pepa Raraunga C2105A.21.0605.pdf
Waea Wire 14 AWG Tuhinga 600V
Raupapa 2105A Ratonga UL Style 1015, ASTM B-33
Tae Mahi -20°C ~ 105°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Te roa 1000.0' (304.8m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae Green, Yellow
Tae (Whakangungu) Te Poaka 0.032" (0.81mm) Tae (Whakanui) Nga mea Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Tae (Whakanoho) Taimana 0.141" (3.58mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 14 AWG Hook-Up Wire 41/30 Green, Yellow 600V 1000.0' (304.8m) Whakahaere Tae 41/30