C2102A.12.05
General CableGeneral Cable
C2102A.12.05 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2102A.12.05
Kaihanga / Waitohu: General Cable
Whakaahuatanga hua HOOK-UP STRND 20AWG YELLOW 100'
Ngā Rauemi: C2102A.12.05.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2102A.12.05
Tau Wae C2102A.12.05 Kaihanga General Cable
He Rahinga Kei te wātea 4138 pcs Pepa Raraunga C2102A.12.05.pdf
Waea Wire 20 AWG Tuhinga 600V
Raupapa 2102A Ratonga UL Style 1015, ASTM B-33
Ētahi Ingoa C2102-12-05
C2102A-12-05
C2102Y-100
Tae Mahi -20°C ~ 105°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te roa 100.0' (30.5m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae Yellow
Tae (Whakangungu) Te Poaka 0.032" (0.81mm) Tae (Whakanui) Nga mea Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Tae (Whakanoho) Taimana 0.102" (2.59mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 20 AWG Hook-Up Wire 10/30 Yellow 600V 100.0' (30.5m) Whakahaere Tae 10/30