BL1924H1F-DWB
General CableGeneral Cable
General Cable
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BL1924H1F-DWB
Kaihanga / Waitohu: General Cable
Whakaahuatanga hua 192F 50MM LT ARM/BUR
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 6 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 6 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3281 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BL1924H1F-DWB
Tau Wae BL1924H1F-DWB Kaihanga General Cable
Whakaahuatanga 192F 50MM LT ARM/BUR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Whakaahuatanga Taipitopito Fiber Optic Cable
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BL1924H1A-DWB
BL1924H1A-DWB
Kaihanga: General Cable
Whakaahuatanga: 192F 50MM LT AERIAL/BURIAL
I roto i te taonga: 5 pcs
Tikiake:
RFQ
BL1924M1A-DWB
BL1924M1A-DWB
Kaihanga: General Cable
Whakaahuatanga: 192F 50MM LT OUTDOOR DUCT
I roto i te taonga: 7 pcs
Tikiake:
RFQ
BL16
BL16
Kaihanga: Klein Tools
Whakaahuatanga: HEX KEY L-SHAPE 1/4" 5.81"