BE2884M1A-DWB
General CableGeneral Cable
General Cable
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BE2884M1A-DWB
Kaihanga / Waitohu: General Cable
Whakaahuatanga hua 288F 50MM LT SINGLE JKT
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3281 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BE2884M1A-DWB
Tau Wae BE2884M1A-DWB Kaihanga General Cable
Whakaahuatanga 288F 50MM LT SINGLE JKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4300 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Whakaahuatanga Taipitopito Fiber Optic Cable
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BE2404M1A-DWB
BE2404M1A-DWB
Kaihanga: General Cable
Whakaahuatanga: 240F 50MM LT SINGLE JKT
I roto i te taonga: 3468 pcs
Tikiake:
RFQ
BE2884H1A-DWB
BE2884H1A-DWB
Kaihanga: General Cable
Whakaahuatanga: 288F 50MM LT DUAL JKT