86984.XX.10
General CableGeneral Cable
General Cable
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 86984.XX.10
Kaihanga / Waitohu: General Cable
Whakaahuatanga hua 12/4 STOW 90C GRAY SHORTS
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 86984.XX.10
Tau Wae 86984.XX.10 Kaihanga General Cable
Whakaahuatanga 12/4 STOW 90C GRAY SHORTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 127485 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Whakaahuatanga Taipitopito Conductor Cable
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
86984.XX.05
86984.XX.05
Kaihanga: General Cable
Whakaahuatanga: 12/4 STOW 90C YELLOW SHORTS
I roto i te taonga: 134321 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: General Cable
Whakaahuatanga: CABLE 3COND 12AWG GRAY 250'
I roto i te taonga: 239 pcs
Tikiake: 86983.35.10.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CABLE 3COND 12AWG YELLOW 250'
I roto i te taonga: 286 pcs
Tikiake: 86983.35.05.pdf
86984
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: GW MARKER 5 PC SET
I roto i te taonga: 7028 pcs
Tikiake:
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: 68P,50SR 27 LINE,FPT,PLG ASSY
Whakaahuatanga: CABLE 4COND 12AWG YELLOW 250'
I roto i te taonga: 208 pcs
Whakaahuatanga: 12/4 STOW 90C GRAY 250' RL
Whakaahuatanga: TERMINATOR SCSI-3 68 POS ACTIVE
86990-024LF
86990-024LF
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN RCPT 44POS T/H GOLD
Tikiake: 86990-024LF.pdf
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN RCPT 10POS T/H GOLD
Tikiake: 86990-043LF.pdf
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN FIBEROPTIC TXRX/GBIC 850NM
Kaihanga: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Whakaahuatanga: COUNTER HOUR METER
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel