MBRT40080
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT40080 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRT40080
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 80V 400A 3TOWER
Ngā Rauemi: 1.MBRT40080.pdf2.MBRT40080.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRT40080
Tau Wae MBRT40080 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE MODULE 80V 400A 3TOWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1936 pcs Pepa Raraunga 1.MBRT40080.pdf2.MBRT40080.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 880mV @ 200A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 80V
Pūrere Pūrere Whakarato Three Tower Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Three Tower Ētahi Ingoa MBRT40080GN
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 400A (DC) Chassis Mount Three Tower
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 20V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 400A (DC)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBRT40045L
MBRT40045L
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 45V 200A 3 TOWER
I roto i te taonga: 5658 pcs
Tikiake: MBRT40045L.pdf
RFQ
MBRT40080R
MBRT40080R
Whakaahuatanga: DIODE MODULE 80V 400A 3TOWER