MBRT120150
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT120150 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRT120150
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 150V 60A 3 TOWER
Ngā Rauemi: MBRT120150.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRT120150
Tau Wae MBRT120150 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 150V 60A 3 TOWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2554 pcs Pepa Raraunga MBRT120150.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 880mV @ 60A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Pūrere Pūrere Whakarato Three Tower Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Three Tower Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 60A Chassis Mount Three Tower I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 150V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 60A