MBRF600150R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRF600150R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRF600150R
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 150V 300A TO244AB
Ngā Rauemi: MBRF600150R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRF600150R
Tau Wae MBRF600150R Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 150V 300A TO244AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4901 pcs Pepa Raraunga MBRF600150R.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 880mV @ 300A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-244AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-244AB Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Anode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 150V 300A Chassis Mount TO-244AB
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 150V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 300A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBRF600100R
MBRF600100R
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 100V 250A TO244AB
I roto i te taonga: 4429 pcs
Tikiake: MBRF600100R.pdf
RFQ
MBRF600150
MBRF600150
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 150V 300A TO244AB