MBRF120150
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRF120150 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRF120150
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 150V 60A TO244AB
Ngā Rauemi: MBRF120150.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRF120150
Tau Wae MBRF120150 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 150V 60A TO244AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5969 pcs Pepa Raraunga MBRF120150.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 880mV @ 60A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-244AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-244AB Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 60A Chassis Mount TO-244AB
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 150V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 60A