MBR80100
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBR80100
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 80A DO5
Ngā Rauemi: 1.MBR80100.pdf2.MBR80100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR80100
Tau Wae MBR80100 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 80A DO5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7228 pcs Pepa Raraunga 1.MBR80100.pdf2.MBR80100.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 840mV @ 80A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato DO-5 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case DO-203AB, DO-5, Stud Ētahi Ingoa MBR80100GN
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Chassis, Stud Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 100V 80A Chassis, Stud Mount DO-5 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 80A Capacitance @ Vr, F -