MBR60100
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBR60100
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 60A DO5
Ngā Rauemi: 1.MBR60100.pdf2.MBR60100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR60100
Tau Wae MBR60100 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 60A DO5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6035 pcs Pepa Raraunga 1.MBR60100.pdf2.MBR60100.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 840mV @ 60A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato DO-5 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case DO-203AB, DO-5, Stud Ētahi Ingoa MBR60100GN
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C Momo Tae Chassis, Stud Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 100V 60A Chassis, Stud Mount DO-5 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5mA @ 20V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 60A Capacitance @ Vr, F -
Tau Wae Tuakiri MBR60100
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBR60045CTR
MBR60045CTR
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE MODULE 45V 300A 2TOWER
I roto i te taonga: 1000 pcs
Tikiake: MBR60045CTR.pdf
RFQ
MBR60060CT
MBR60060CT
Whakaahuatanga: DIODE MODULE 60V 300A 2TOWER
I roto i te taonga: 1036 pcs
Tikiake: MBR60060CT.pdf
RFQ
MBR60100PT C0G
MBR60100PT C0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247
Tikiake: MBR60100PT C0G.pdf
MBR60100CT-E3/45
MBR60100CT-E3/45
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Tikiake: MBR60100CT-E3/45.pdf
MBR60045CTRL
MBR60045CTRL
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 45V 300A 2 TOWER
Tikiake: MBR60045CTRL.pdf
MBR60100CT
MBR60100CT
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Tikiake: MBR60100CT.pdf
MBR60100PTE3/TU
MBR60100PTE3/TU
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 60A 100V TO-247AD