MBR40040CTRL
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR40040CTRL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBR40040CTRL
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 40V 200A 2 TOWER
Ngā Rauemi: MBR40040CTRL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR40040CTRL
Tau Wae MBR40040CTRL Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 40V 200A 2 TOWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6026 pcs Pepa Raraunga MBR40040CTRL.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 600mV @ 200A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato Twin Tower Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Twin Tower Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Anode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 40V 200A Chassis Mount Twin Tower
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 3mA @ 40V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 200A