MBR40035CT
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR40035CT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBR40035CT
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 35V 400A 2TOWER
Ngā Rauemi: 1.MBR40035CT.pdf2.MBR40035CT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR40035CT
Tau Wae MBR40035CT Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE MODULE 35V 400A 2TOWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2098 pcs Pepa Raraunga 1.MBR40035CT.pdf2.MBR40035CT.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 700mV @ 200A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 35V
Pūrere Pūrere Whakarato Twin Tower Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Twin Tower Ētahi Ingoa 1242-1058
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 35V 400A (DC) Chassis Mount Twin Tower
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 35V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 400A (DC)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBR40030CTRL
MBR40030CTRL
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 30V 200A 2 TOWER
I roto i te taonga: 5437 pcs
Tikiake: MBR40030CTRL.pdf
RFQ
MBR40035CTRL
MBR40035CTRL
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 35V 200A 2 TOWER