MBR35100R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBR35100R
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY REV 100V DO4
Ngā Rauemi: 1.MBR35100R.pdf2.MBR35100R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR35100R
Tau Wae MBR35100R Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY REV 100V DO4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6897 pcs Pepa Raraunga 1.MBR35100R.pdf2.MBR35100R.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 840mV @ 35A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato DO-4 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case DO-203AA, DO-4, Stud Ētahi Ingoa MBR35100RGN
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Chassis, Stud Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky, Reverse Polarity 100V 35A Chassis, Stud Mount DO-4 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.5mA @ 20V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 35A Capacitance @ Vr, F -