MBR30040CT
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBR30040CT
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 40V 300A 2TOWER
Ngā Rauemi: 1.MBR30040CT.pdf2.MBR30040CT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR30040CT
Tau Wae MBR30040CT Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE MODULE 40V 300A 2TOWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1706 pcs Pepa Raraunga 1.MBR30040CT.pdf2.MBR30040CT.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 650mV @ 150A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato Twin Tower Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Twin Tower Ētahi Ingoa MBR30040CTGN
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 40V 300A (DC) Chassis Mount Twin Tower I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 8mA @ 20V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 300A (DC)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBR30030CTR
MBR30030CTR
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE MODULE 30V 300A 2TOWER
I roto i te taonga: 1801 pcs
Tikiake: MBR30030CTR.pdf
RFQ
MBR30040CTL
MBR30040CTL
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 40V 150A 2 TOWER