MBR200150CT
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBR200150CT
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 150V 100A 2 TOWER
Ngā Rauemi: MBR200150CT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR200150CT
Tau Wae MBR200150CT Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 150V 100A 2 TOWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1928 pcs Pepa Raraunga MBR200150CT.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 880mV @ 100A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Pūrere Pūrere Whakarato Twin Tower Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Twin Tower Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 100A Chassis Mount Twin Tower I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 3mA @ 150V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 100A