GA040TH65
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GA040TH65
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOD THYRSTR SIC SGL 6500V SOT227
Ngā Rauemi: GA040TH65.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 68 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 68 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GA040TH65
Tau Wae GA040TH65 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga MOD THYRSTR SIC SGL 6500V SOT227 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 68 pcs Pepa Raraunga GA040TH65.pdf
Momotuhi - Tae Atu 6.5kV Te hanganga Single
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case SOT-227-2 Ētahi Ingoa 1242-1143
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Te maha o nga SCR, Diodes 1 SCR
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR Module 6.5kV 69A Single SOT-227-2
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 69A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 40A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) - I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 780mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 30mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GA04JT17-247
GA04JT17-247
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: TRANS SJT 1700V 4A TO-247AB
I roto i te taonga: 3762 pcs
Tikiake: GA04JT17-247.pdf
RFQ
GA0506
GA0506
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 88DB
I roto i te taonga: 31695 pcs
Tikiake: GA0506.pdf
RFQ
GA040TH65-227SP
GA040TH65-227SP
Whakaahuatanga: MOD THYRISTOR CUSTOM SOT227
I roto i te taonga: 55 pcs
Tikiake: GA040TH65-227SP.pdf
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 89DB
Tikiake: GA0501.pdf
GA0402Y822MXAAC31G
GA0402Y822MXAAC31G
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: CAP CER 8200PF 50V X7R 0402
Tikiake: GA0402Y822MXAAC31G.pdf
GA0402Y822MXXAC31G
GA0402Y822MXXAC31G
Whakaahuatanga: CAP CER 8200PF 25V X7R 0402
Tikiake: GA0402Y822MXXAC31G.pdf
Whakaahuatanga: SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 80DB