FR70JR02
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FR70JR02
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP REV 600V 70A DO5
Ngā Rauemi: 1.FR70JR02.pdf2.FR70JR02.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FR70JR02
Tau Wae FR70JR02 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP REV 600V 70A DO5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13925 pcs Pepa Raraunga 1.FR70JR02.pdf2.FR70JR02.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.4V @ 70A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Pūrere Pūrere Whakarato DO-5 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 250ns
Packaging Bulk Paa / Case DO-203AB, DO-5, Stud
Ētahi Ingoa FR70JR02GN Te Mahinga Mahi - Ngaru -40°C ~ 125°C
Momo Tae Chassis, Stud Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Standard, Reverse Polarity Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard, Reverse Polarity 600V 70A Chassis, Stud Mount DO-5
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 25µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 70A