FR40MR05
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
FR40MR05 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FR40MR05
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP REV 1KV 40A DO5
Ngā Rauemi: 1.FR40MR05.pdf2.FR40MR05.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FR40MR05
Tau Wae FR40MR05 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP REV 1KV 40A DO5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15627 pcs Pepa Raraunga 1.FR40MR05.pdf2.FR40MR05.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 40A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 1000V
Pūrere Pūrere Whakarato DO-5 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 500ns
Packaging Bulk Paa / Case DO-203AB, DO-5, Stud
Ētahi Ingoa 1242-1198
FR40MR05GN
FR40MR05GN-ND
Te Mahinga Mahi - Ngaru -40°C ~ 125°C
Momo Tae Chassis, Stud Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Standard, Reverse Polarity Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard, Reverse Polarity 1000V 40A Chassis, Stud Mount DO-5
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 25µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 40A