FR30JR02
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FR30JR02
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP REV 600V 30A DO5
Ngā Rauemi: 1.FR30JR02.pdf2.FR30JR02.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FR30JR02
Tau Wae FR30JR02 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP REV 600V 30A DO5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11821 pcs Pepa Raraunga 1.FR30JR02.pdf2.FR30JR02.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Standard, Reverse Polarity Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 30A
Tuhinga o mua - Breakdown DO-5 Raupapa -
RoHS Tūnga Bulk Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari DO-203AB, DO-5, Stud
Ētahi Ingoa FR30JR02GN Te Mahinga Mahi - Ngaru 200ns
Momo Tae Chassis, Stud Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga FR30JR02
Whakaahua nui Diode Standard, Reverse Polarity 600V 30A Chassis, Stud Mount DO-5 Te Whirihoranga Diode 25µA @ 50V
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP REV 600V 30A DO5 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1V @ 30A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 600V Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 125°C