FR16GR02
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FR16GR02
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP REV 400V 16A DO4
Ngā Rauemi: 1.FR16GR02.pdf2.FR16GR02.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FR16GR02
Tau Wae FR16GR02 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP REV 400V 16A DO4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16819 pcs Pepa Raraunga 1.FR16GR02.pdf2.FR16GR02.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Standard, Reverse Polarity Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 16A
Tuhinga o mua - Breakdown DO-4 Raupapa -
RoHS Tūnga Bulk Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari DO-203AA, DO-4, Stud
Ētahi Ingoa FR16GR02GN Te Mahinga Mahi - Ngaru 200ns
Momo Tae Chassis, Stud Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga FR16GR02
Whakaahua nui Diode Standard, Reverse Polarity 400V 16A Chassis, Stud Mount DO-4 Te Whirihoranga Diode 25µA @ 100V
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP REV 400V 16A DO4 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.1V @ 16A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 400V Capacitance @ Vr, F -65°C ~ 150°C