GP10-4004EHM3/54
Vishay Semiconductor Diodes Division
GP10-4004EHM3/54 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GP10-4004EHM3/54
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 400V 1A DO204AL
Ngā Rauemi: GP10-4004EHM3/54.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GP10-4004EHM3/54
Tau Wae GP10-4004EHM3/54 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 400V 1A DO204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4630 pcs Pepa Raraunga GP10-4004EHM3/54.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Standard Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1A
Tuhinga o mua - Breakdown DO-204AL (DO-41) Raupapa Automotive, AEC-Q101, Superectifier®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Te Whakaora Whakaora (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F 8pF @ 4V, 1MHz Ko te poari DO-204AL, DO-41, Axial
Te Mahinga Mahi - Ngaru 3µs Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga GP10-4004EHM3/54
Whakaahua nui Diode Standard 400V 1A Through Hole DO-204AL (DO-41) Te Whirihoranga Diode 5µA @ 400V
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 400V 1A DO204AL I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.1V @ 1A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 400V Capacitance @ Vr, F -65°C ~ 175°C