QW050B71
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QW050B71
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 50W
Ngā Rauemi: QW050B71.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QW050B71
Tau Wae QW050B71 Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4841 pcs Pepa Raraunga QW050B71.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Raupapa QW050 Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case 8-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP He pai 84%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 4.17A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 4.17A