QW015A0F
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QW015A0F
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Ngā Rauemi: QW015A0F.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QW015A0F
Tau Wae QW015A0F Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5383 pcs Pepa Raraunga QW015A0F.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.34" H (57.9mm x 36.8mm x 8.6mm)
Raupapa QW015 Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case 8-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO He pai 91%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 15A
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
QW010A0A1-BH
QW010A0A1-BH
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 50W
I roto i te taonga: 4820 pcs
Tikiake: QW010A0A1-BH.pdf
RFQ
QW010A0A61
QW010A0A61
Kaihanga: GE Critical Power
I roto i te taonga: 4869 pcs
Tikiake:
RFQ
QW015A0F1
QW015A0F1
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Tikiake: QW015A0F1.pdf
QW010A0A1
QW010A0A1
Tikiake: QW010A0A1.pdf
QW020A0G1
QW020A0G1
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 2.5V 50W
Tikiake: QW020A0G1.pdf
QW015A0F81Z
QW015A0F81Z
Tikiake:
QW015A0F61
QW015A0F61
QW020A0G
QW020A0G
Tikiake: QW020A0G.pdf
QW015A0F1-S
QW015A0F1-S