QRW040A0P41
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QRW040A0P41
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 1.2V 48W
Ngā Rauemi: QRW040A0P41.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QRW040A0P41
Tau Wae QRW040A0P41 Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 1.2V 48W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4220 pcs Pepa Raraunga QRW040A0P41.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 1.2V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.38" H (57.9mm x 36.8mm x 9.7mm)
Raupapa QRW040 Mana (Watts) 48W
Packaging Bulk Paa / Case 10-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.2V 40A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 40A