QRW035A0F
GE Critical PowerGE Critical Power
QRW035A0F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QRW035A0F
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 116W
Ngā Rauemi: QRW035A0F.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QRW035A0F
Tau Wae QRW035A0F Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 116W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5002 pcs Pepa Raraunga QRW035A0F.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.38" H (57.9mm x 36.8mm x 9.7mm)
Raupapa QRW035 Mana (Watts) 116W
Packaging Bulk Paa / Case 10-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP He pai 91%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 35A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 35A
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
QRW035A0F1
QRW035A0F1
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 116W
I roto i te taonga: 5792 pcs
Tikiake: QRW035A0F1.pdf
RFQ
QRW035A0F41
QRW035A0F41
Kaihanga: GE Critical Power
I roto i te taonga: 5623 pcs
Tikiake: QRW035A0F41.pdf
RFQ
QRW035A0F1-H
QRW035A0F1-H