PIM400K6Z
GE Critical PowerGE Critical Power
PIM400K6Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIM400K6Z
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER -48V 400W
Ngā Rauemi: PIM400K6Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
24 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIM400K6Z
Tau Wae PIM400K6Z Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER -48V 400W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1534 pcs Pepa Raraunga PIM400K6Z.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 -48V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) -36V Ngaohihi - Whakauru (Max) -75V
Momo Isolated Module, Digital Pūrere Pūrere Whakarato Quarter Brick
Rahi / Rahi 2.30" L x 1.45" W x 0.54" H (58.4mm x 36.8mm x 13.7mm) Raupapa PIM400
Packaging Tray Paa / Case 18-DIP Module, 1/4 Brick
Ētahi Ingoa 150033384 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, UVLO
He pai 98.5% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module, Digital DC DC Converter 1 Output -48V 10A -36V - -75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 10A Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PIM370
PIM370
Kaihanga: Pimoroni
Whakaahuatanga: HYPERPIXEL 4.0 (NON-TOUCH)
I roto i te taonga: 2843 pcs
Tikiake: PIM370.pdf
RFQ
PIM372
PIM372
Kaihanga: Pimoroni
Whakaahuatanga: HDMI 8" LCD SCREEN KIT (1024X768
I roto i te taonga: 1674 pcs
Tikiake: PIM372.pdf
RFQ
PIM400K8Z
PIM400K8Z
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER -48V 400W
Tikiake: PIM400K8Z.pdf
PIM373
PIM373
Whakaahuatanga: VL53L1X TIME OF FLIGHT (TOF) SEN
Tikiake: PIM373.pdf
PIM371
PIM371
Whakaahuatanga: AUTOMATION:BIT
Tikiake: PIM371.pdf
PIMD2,115
PIMD2,115
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: TRANS NPN/PNP PREBIAS 0.6W 6TSOP
Tikiake: PIMD2,115.pdf
PIM400KZ
PIM400KZ
Kaihanga: GE Critical Power
Tikiake: PIM400KZ.pdf
PIMC31,115
PIMC31,115
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: TRANS NPN/PNP PREBIAS 6TSOP
Tikiake: PIMC31,115.pdf
Tikiake: PIMD2,125.pdf
PIM369
PIM369
Whakaahuatanga: HYPERPIXEL 4.0 (TOUCH)
Tikiake: PIM369.pdf
PIM400Z
PIM400Z
Tikiake: PIM400Z.pdf
PIM374
PIM374
Whakaahuatanga: 1.12" MONO OLED (128X128, WHITE/
Tikiake: PIM374.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel