LW030A87
Hua Hua
Tau Wae: LW030A87
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 30W
Ngā Rauemi: LW030A87.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LW030A87
Tau Wae LW030A87 Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4078 pcs Pepa Raraunga LW030A87.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 500V
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.80" L x 2.40" W x 0.38" H (71.1mm x 61.0mm x 9.7mm)
Raupapa LW030 Mana (Watts) 30W
Packaging Bulk Paa / Case 10-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off He pai 81%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 6A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 6A