LW025F871
Hua Hua
Tau Wae: LW025F871
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 25W
Ngā Rauemi: LW025F871.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LW025F871
Tau Wae LW025F871 Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4318 pcs Pepa Raraunga LW025F871.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 2.00" W x 0.39" H (50.8mm x 50.8mm x 9.9mm)
Raupapa LW025 Mana (Watts) 25W
Packaging Bulk Paa / Case 8-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OVP He pai 77%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 5A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 5A
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LW025A1
LW025A1
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 25W