LW010F81
Hua Hua
Tau Wae: LW010F81
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Ngā Rauemi: LW010F81.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LW010F81
Tau Wae LW010F81 Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4069 pcs Pepa Raraunga LW010F81.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa LW010 Mana (Watts) 10W
Packaging Bulk Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 107896581 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
He pai 76% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.42A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.42A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LW010CL
LW010CL
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-15V 10W
I roto i te taonga: 3985 pcs
Tikiake: LW010CL.pdf
RFQ
LW010C
LW010C
Kaihanga: GE Critical Power