JRW040A0A
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JRW040A0A
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 200W
Ngā Rauemi: JRW040A0A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JRW040A0A
Tau Wae JRW040A0A Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 200W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5323 pcs Pepa Raraunga JRW040A0A.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Raupapa JRW Mana (Watts) 200W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module, 1/2 Brick
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP He pai 92%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 40A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 40A
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JRW060A0F
JRW060A0F
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 198W
I roto i te taonga: 5701 pcs
Tikiake: JRW060A0F.pdf
RFQ
JRW040A0A41
JRW040A0A41
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 200W
I roto i te taonga: 5526 pcs
Tikiake: JRW040A0A41.pdf
RFQ
JRW040A0A41-PHZ
JRW040A0A41-PHZ
Tikiake:
JRW040A0A61-HZ
JRW040A0A61-HZ
Tikiake:
JRW040A0A1Z
JRW040A0A1Z
Tikiake: JRW040A0A1Z.pdf
JRW040A0A1-P
JRW040A0A1-P
Tikiake: JRW040A0A1-P.pdf
JRW040A0A1-H
JRW040A0A1-H
Tikiake: JRW040A0A1-H.pdf
JRW017A0B1
JRW017A0B1
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 204W
Tikiake: JRW017A0B1.pdf
JRW040A0A1
JRW040A0A1